Wczytuję...

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka!

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Strefie 6. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki …

STATYSTYKI! Nasza mocna strona.

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staram się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!
STATYSTYKI! Nasza mocna strona.
TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

NIE MASZ DRUŻYNY A CHCESZ U NAS ZAGRAĆ?

24
Sie

Chciałbyś dołączyć do Ligi Szóstek, ale nie masz swojego zespołu? Wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom i proponujemy komfortowe rozwiązanie!

Osoby które chcą dołączyć do rozgrywek, a nie mają drużyny nie muszą rezygnować ze swojej pasji. Stworzyliśmy dla Was fajną opcję, która pozwoli wszystkim zawodnikom zagrać w naszych rozgrywkach. A wszystko to, niezależnie od prezentowanego poziomu umiejętności czy pozycji na boisku. Dopasowujemy graczy tak, aby dać im szansę gry oraz możliwość rozwoju. Wszystko co musicie zrobić, to podesłać Nam swoje zgłoszenie.

Aby znaleźć partnerów do gry należy zgłosić swoją kandydaturę bezpośrednio na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wraz z informacjami takimi jak : imię i nazwisko, wiek, numer telefonu, pozycja na boisku. Po zgłoszeniu zostaniesz dodany do naszej bazy i pozostanie Ci czekać na nasz kontakt. Jeśli jest Was dwóch, trzech, lub więcej, a brakuje Wam po prostu osób do zespoły, też nam dajcie znać - możliwa jest również fuzja drużyn za naszym pośrednictwem. W końcu wszystkim nam zależy, by było nas jak najwięcej!

dodaj komentarz

Nocna Liga

Statystyki kolejki

  Wybierz kolejkę:
  1 1

  I LIGA

  Testowa kolejka

  Ankieta

  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi