Wczytuję...

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka!

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Strefie 6. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki …

STATYSTYKI! Nasza mocna strona.

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staram się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!
STATYSTYKI! Nasza mocna strona.
TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

STATYSTYKI - TO BĘDZIE NASZA MOCNA STRONA!

23
Lut

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staramy się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

Każda liga którą organizujemy wyróżnia się czymś charakterystycznym. Z Ligą Szóstek organizowaną w Woli Rasztowskiej będzie podobnie. Od samego początku stawiamy na rzetelne uzupełnianie Waszych goli, asyst, ale nie tylko! No właśnie - być może już przewertowaliście niektóre zakładki na stronie i dokopaliście się takich statystyk jak BRAMKARZE czy SUPERSTAR (nazwa ulegnie zmianie). Na czym to wszystko będzie polegać? 

Bramkarze są często poszkodowani. Czasami i dla nich samych nie ma znaczenia, czy puszczą pięć bramek czy dziesięć. Ale to się zmieni! Statystyka BRAMKARZE spowoduje, że będziecie przez cały mecz walczyli, by puścić jak najmniej goli. Wszystko z powodu algorytmu, który wybierze, który z Was był najlepszy w sezonie. Jak to działa? Otóż żeby być liczonym do zabawy, będziecie musieli rozegrać przynajmniej siedem spotkań w sezonie. Jeśli spełnicie ten warunek, to swoimi występami będziecie zbierać punkty za:

- obecność w szóstce kolejki

- otrzymanie miana MVP swojej drużyny (od kapitana ekipy przeciwników)

To wszystko zostanie podzielone przez liczbę bramek jaką stracicie i w ten sposób wyłonimy najlepszego łapacza w rozgrywkach. Tutaj każdy gol może decydować o sukcesie!

A MVP? Tu również wiele będzie zależało od Waszych dokonań. Otóż jeżeli wygracie mecz i zostaniecie wybrani przez przeciwników na najlepszego zawodnika swojej ekipy, otrzymacie 3 punkty. W sytuacji jeżeli padnie remis, to dwaj najlepsi zawodnicy obydwu ekip otrzymają po dwa "oczka". W przypadku jeżeli przegracie spotkania, dostaniecie jeden punkt. Kto zdobędzie ich najwięcej podczas całej edycji, dostanie nagrodę MVP sezonu. Zupełnie oddzielnie przyznamy również nagrodę dla najlepszego zawodnika według uznania Organizatorów - w tym przypadku zliczymy punkty za udział w szóstce kolejki. 

W każdej ze statystyk macie na górze przycisk "Regulamin", który przypomni Wam o co chodzi w konkretnej klasyfikacji.

Oczywiście to nie jedyne statystyki jakie będziecie mogli kolekcjonować. Będzie klasyfikacja najlepszych strzelców, asystentów, będziemy też prowadzili ewidencję żółtych i czerwonych kartek. Nie zabraknie również klasyfikacji wszechczasów, która będzie zliczać wszystkie Wasze osiągnięcia na przestrzeni sezonów. Dlatego warto u nas grać od początku, by od pierwszego gwizdka powalczyć o dobre pozycje we wszystkich statystykach.

dodaj komentarz

Nocna Liga

Statystyki kolejki

  Wybierz kolejkę:
  1 1

  I LIGA

  Testowa kolejka

  Ankieta

  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi