Wczytuję...

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka!

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Strefie 6. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki …

STATYSTYKI! Nasza mocna strona.

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staram się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!
STATYSTYKI! Nasza mocna strona.
TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

STAN DRUŻYN! RAPORT AKTUALIZOWANY

23
Lut

Dopiero rozpoczęliśmy przyjmowanie zapisów do pierwszej edycji rozgrywek. Ale już mamy kilka poważnych zapytań, co bardzo dobrze wróży.

Zdajemy sobie sprawę, że jesteście ciekawi jak wygląda sytuacja "na froncie". W tym momencie mamy pewne trzy zespoły i 3-4, które są bardzo zainteresowane udziałem. Wiadomo - z pewnych względów musimy jeszcze się wstrzymać z publikacją nazw drużyn, ale nie jest tak, że jedynie próbujemy Wam wmówić, że czarne jest białe i odwrotnie. Nasza pasja do tworzenia fajnych rozgrywek procentuje i mamy nadzieję, że uzbieranie dziesięciu ekip to jedynie kwestia czasu. Wstępne deklaracje złożyły:

- Coco Jambo 

- Joga Bonito 

- Bad Boys

- Copa FC

- Chłopaki do wzięcia

- Drużyna Grzegorza Krasia

- Duczki

- Drużyna Arka Pisarka

- No Name

Kto będzie następny? Jak tylko otrzymamy zapewnienie, że dany zespół podpisuje z nami "umowę", natychmiast naniesiemy aktualizację. Pamiętajcie, by dawać znać kolegom, znajomym i każdemu, kto szuka dla siebie piłkarskiej przystani. Polecanie naszego produktu nie grozi tym, że będziecie musieli się swoich słów wstydzić. Tutaj wszystko od A do Z będzie na najwyższym poziomie!

dodaj komentarz

Nocna Liga

Statystyki kolejki

  Wybierz kolejkę:
  1 1

  I LIGA

  Testowa kolejka

  Ankieta

  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi