Wczytuję...

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka!

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Strefie 6. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki …

STATYSTYKI! Nasza mocna strona.

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staram się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!
STATYSTYKI! Nasza mocna strona.
TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

JAN KOWALSKI MVP 1 KOLEJKI!

06
Mar

Dla najlepszego gracza kolejki (a niewykluczone, że również bramkarza) będą czekały nagrody! Choćby smakowite pizze od jednego z naszych sponsorów. Całość będzie przedstawiana na efektownych grafikach.

A dziś w roli głównej właśnie najbardziej wysunięci gracze w swoich ekipach. W pierwszej lidze nagrodę przyznaliśmy MATEUSZOWI MARCINKIEWICZOWI, który swoim hat-trickiem przyczynił się do niespodziewanego, chociaż zasłużonego zwycięstwa Nauki Jazdy nad Retro. Ogólnie był to dobry mecz całego zespołu "Sławków", którzy od pierwszej do ostatniej minuty nie zeszli poniżej określonego limitu. A w sytuacjach zagrożenia - wiadomo. Wystarczyło wybić piłkę byle dalej, a Mateusz resztę już "załatwił" ;) Gratulujemy naszemu reprezentacyjnemu napastnikowi i zapraszamy do wyboru nagrody między biletem do kina Helios w Galerii Wołomin a voucherem na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar.

Schodzimy do drugiej ligi. Tutaj również chwałę i splendor oddajemy zawodnikowi, który zanotował hat-tricka, a w naszych rozgrywkach taka sztuka udaje się nielicznym - RAFAŁ SAKS! Zawodnik Al-Maju zawsze wykonuje sporo pracy na rzecz swojej ekipy i chociaż czasami zdarza mu się zmarnować niezłą okazję, to w ostatnią niedzielę miał niesamowitą skuteczność. A truskawką na torcie była bramka na 3:1, po uderzeniu z główki. Brawo! W niedzielę zapraszamy po odbiór nagrody, której nie wybierze Mateusz Marcinkiewicz.

8 koll

No i klasycznie krótka recenzja pozostałych wybranych - między słupkami odważnie stawiamy na Kacpra Jąkałę. Ten gracz awaryjnie musiał stanął na bramce, a nie dość, że bronił całkiem nieźle, to świetnie rozgrywał i ustawiał kolegów. W defensywie zdecydowaliśmy się na dwóch młodych graczy - Janka Martynowskiego oraz Kubę Bogdana. Potem mamy kolejnego reprezentanta Fantazyjnych - Daniela Sulicha (gdyby zaliczył więcej meczów w barwach tej ekipy, to jej dorobek punktowy na pewno byłby większy). Z kolei w środku pola najbardziej podobał nam się taki oto tercet - Mateusz Hołda, Mateusz Kowalski oraz Piotrek Stefankowski, który gdy tylko pojawia się przy Dziennikarskiej, to zawsze zostawia po sobie ślad w postaci dobrego występu.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A ostatnie notowanie w tej rundzie za tydzień!

 

dodaj komentarz

Nocna Liga

Statystyki kolejki

  Wybierz kolejkę:
  1 1

  I LIGA

  Testowa kolejka

  Ankieta

  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi