Puchar Fanów - O Turnieju

21
Maj

Puchar Fanów to prestiżowa, ogólnopolska impreza piłkarska organizowana na najwyższym poziomie, skierowana do drużyn podwórkowych, studenckich, uczelnianych, stowarzyszeń sportowych, firmowych. Turniej organizowany jest na nowo powstałym boisku piłkarskim mieszczącym się na ulicy Okopowej 55a w Warszawie ( na przeciwko galerii KLIF ). Obecnie jest to najnowocześniejszy obiekt sportowy w Stolicy ze sztuczną trawą najnowszej generacji, która zapewnia komfort gry tak jak na naturalnej trawie.

W imprezie mogą brać udział drużyny z różnych rozgrywek amatorskich w Warszawie, okolic a nawet zespoły z całej Polski chcące przeżyć fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny!

Tradycyjnie turniej organizowany jest przez Amatorska Ligę Szóstek Piłkarskich - LIGA FANÓW i rozgrywany jest co roku w okresie letnim. Organizatorzy turnieju zapewniają dużo gry, miła atmosferę, atrakcyjne nagrody i wszystkim sporo emocji dla każdego. W imprezie maksymalnie może wziąć udział 32 zespołów a sam turniej rozgrywany jest jeden weekendy.

dodaj komentarz

Nocna Liga

Statystyki kolejki

    Wybierz kolejkę:
    1 1

    I LIGA

    Testowa kolejka