Wczytuję...

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka!

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Strefie 6. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki …

STATYSTYKI! Nasza mocna strona.

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staram się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!
STATYSTYKI! Nasza mocna strona.
TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Halowy Puchar Fanów - jakie to rozgrywki ?

20
Sty

Halowy Puchar Fanów to prestiżowa, ogólnopolska impreza halowa organizowana na najwyższym poziomie, skierowana do amatorskich zespołów z całej Polski. Turniej Halowy to jeden z najlepiej zorganizowanych, najbardziej renomowanych i największych zawodów futsalu w Polsce, z roku na rok przyciągających coraz więcej drużyn. Poziom, atmosfera, klimat rywalizacji fair-play: jednym słowem "święto halówki". Tradycyjnie zawody organizowane są przez Amatorska Ligę Szóstek Piłkarskich - LIGA FANÓW i rozgrywany jest, co roku w okresie zimowym ( styczeń-luty ) w Warszawie.

Ze względu, że w turnieju bierze udział 40 zespołów nie ma losowania grup, drużyna, która zgłosi chęć gry w danym przedziale czasowym zostanie dołączona do danej grupy. Spotkania prowadzone są przez przeszkolonych sędziów według aktualnych przepisów futsalu z drobnymi zmianami potrzebnymi do sprawnego przeprowadzenia rozgrywek. Areną zmagań będzie pełnowymiarowa hala do gry w futsal znajdująca się na ul. Strumykowej 21 w Warszawie. Główna nagrodą w rozgrywkach jest „czek" na 2.500 PLN plus vouchery do sklepu ZINA, Hulakula i sprzęt sportowy.

Historia rozgrywek Halowego Pucharu Fanów sięga roku 2009. Na starcie pierwszej edycji zobaczyliśmy 10 zespołów. Z roku na rok w zawodach startuje coraz więcej zespołów, a poziom sportowy imprezy rośnie. W 2010 o tytuł walczyło 20 zespołów a w roku 2011 aż 30 ekip. W lutym 2012 roku podczas czwartej edycji turnieju po raz pierwszy rozgrywanej przez dwa pełne weekendy zobaczyliśmy 35 zespołów. Rok 2013 i 2014 to już maksymalna ilość zgłoszonych drużyn, gdzie o walkę o Puchar Fanów wystartowało aż 40 amatorskich zespołów z całej Polski.

Zwycięscy Halowego Pucharu Fanów

 • 2009 - Cosa Nostra ( Warszawa )
 • 2010 - Avatni ( Wołomin\Marki )
 • 2011 - Cosa Nostra ( Warszawa )
 • 2012 - Agresywni Ochota ( Warszawa )
 • 2013 - Agresywni Ochota ( Warszawa )
 • 2014 - Icar Poker Team ( Lublin )
 • 2015 - ???

Dotychczas w sześciu edycjach turnieju wystąpiło w sumie 110 różnych zespołów. Na parkiecie zobaczyliśmy drużyny z takich miast jak : Płock, Toruń, Olsztyn, Lublin, Łódź, Opoczno, Opatów, Opole, Tychy, Katowice, Siedlce, Sochaczew, Białystok, Ostrów Mazowiecki, Chełmża, Elbląg, Zamość, Radom, Marki, Piaseczno, Słupno. Uczestnikom z dalszych regionów, którzy chcieliby spędzić weekend w Warszawie, organizatorzy pomagają w znalezieniu i załatwieniu ewentualnego taniego noclegu z soboty na niedzielę. Drużyna turniej może rozegrać w jeden bądź dwa weekendy, w zależności od swoich propozycji meczowych.

Ostatecznie organizatorzy turnieju zapewniają dużo gry, miła atmosferę, dobrą zabawę, atrakcyjne nagrody i przede wszystkim sporo emocji dla każdego.

NIE CZEKAJ, ZAREZERWUJ MIEJSCE, ZGŁOŚ DRUŻYNĘ DO KOLEJNEJ EDYCJI, ZOSTAŃ „CZARNYM KONIEM" ROZGRYWEK I JUŻ W DEBIUCIE SIĘGNIJ PO HALOWY PUCHAR FANÓW.

dodaj komentarz

Statystyki kolejki

  Wybierz kolejkę:
  1 1

  I LIGA

  Testowa kolejka

  Ankieta

  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi