Wczytuję...

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka!

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Strefie 6. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki …

STATYSTYKI! Nasza mocna strona.

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staram się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!
STATYSTYKI! Nasza mocna strona.
TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

HPF - Aktualna Oferta

20
Sty

Lubicie grać w piłkę nożną? Macie w sobie ducha rywalizacji? Chcecie przeżyć fantastyczną zabawę połączoną z dreszczykiem sportowej adrenaliny? A może skusi Was główna nagroda w wysokości 2.500 PLN ? Zachęcamy wszystkie amatorskie drużyny do udziału VII edycji Halowego Pucharu Fanów 2015 rozgrywanego na początku roku w Warszawie. Turniej Halowy organizowany przez Ligę Fanów to jedna z największych i najbardziej prestiżowych halowych imprez piłkarskich w Polsce, ciesząca się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. W ostatnich latach w turnieju brało udział 40 amatorskich drużyn z całej Polski, więc naprawdę warto wziąć w nim udział i spróbować swoich umiejętności na poziomie ogólnopolskim.

Rozgrywki odbędą się w dniach 31 stycznia, 1, 7, 8 luty tradycyjnie w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie. W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny podwórkowe, studenckie, uczelniane, stowarzyszenia sportowe, ekipy firmowe, klubowe.


ZAPEWNIAMY :

 • Gwarantowane 4 mecze w grupie
 • Sportowe Emocje
 • Rywalizację Fair Play
 • Wodę dla uczestników rozgrywek
 • Profesjonalną obsługę foto-video
 • nagrodę główną dla zwycięskiej drużyny - 2500PLN w gotówce

Wpisowe to tylko 699 PLN - wystawiamy fakturę VAT

Zgłoszenia przyjmujemy do 25 stycznia - ilość drużyn ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

POBIERZ SZCZEGÓŁOWA OFERTĘ!!!

 

Jeżeli masz jakieś pytania, dzwoń numer 609-021-030 lub 537-072-093 albo napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 HPF 2015 Baner Reklamowy

dodaj komentarz

Statystyki kolejki

  Wybierz kolejkę:
  1 1

  I LIGA

  Testowa kolejka

  Ankieta

  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Jak oceniasz potencjał naszej strony WWW?
  Aby zagłosować musisz wybrać jedną z odpowiedzi